Галя СКИБАН

Любов і Божевілля
Говорять, що одного разу зібралися в одному куточку землі разом усі людські відчуття і якості. Коли нудьга позіхнула вже втретє, божевілля запропонувало: «А давайте грати в хованки!» Інтрига підвела брову: «Хованки? Що це за гра?» І божевілля пояснило, що один із них, наприклад воно, водить – закриває очі й рахує до мільйона, тоді як інші ховаються. Той, хто буде знайдений останнім, стане водити наступного разу, і так далі. Ентузіазм затанцював з ейфорією, радість так стрибала, що переконала сумнів, от тільки апатія, яку ніколи ніщо не цікавило, відмовилася брати участь у грі, правда, вважала за краще не ховатися, тому що врешті-решт її завжди видадуть, гордість сказала, що це абсолютно безглузда гра (її нічого, окрім себе самої, не хвилювало), боязкості дуже не хотілося ризикувати.
– Раз, два, три, – почало рахувати божевілля.
Першою сховалася лінь. Вона сховалася за першим же каменем на дорозі. Віра піднялася на небеса, а заздрість сховалася в тіні тріумфу, який власними силами умудрився підійнятися на верхівку найвищого дерева. Благородність дуже довго не могла сховатися, оскільки кожне місце, яке вона знаходила, здавалося ідеальним для її друзів. Кристально чисте озеро – для краси. Крона дерева? Так це для страху. Крило метеликів – для похітливості. Подих вітру – так це для свободи! Отже, вона сховалося в промінці сонця. Егоїзм, навпаки, знайшов для себе теплу й затишну місцинку. Брехня сховалася в глибині океану (насправді вона сховалася у веселці). Пристрасть і бажання сховалися в гирлі вулкана. Забудькуватість, навіть не пам'ятаю, де вона сховалася, але це не важливо. Коли божевілля долічило до 999.999, любов усе ще шукала, де б їй сховатися, але все вже було зайнято; але раптом вона побачила чудовий трояндовий кущ і вирішила сховатися серед його кольорів.
– Мільйон, – дорахувало божевілля й узялося шукати. Першою воно, звичайно ж, знайшло лінь. Потім почуло, як віра сперечається з Богом з приводу зоології, а про пристрасть і бажання воно дізналося за тим, як тремтить вулкан, потім божевілля побачило заздрість і здогадалося, де ховається тріумф. Егоїзм і шукати не було потреби, тому що місцем, де він ховався, виявився вулик бджіл, які вирішили вигнати непрошеного гостя. У пошуках божевілля підійшло напитися до струмка й побачило красу. Сумнів сидів біля паркана, вирішуючи, з якого ж боку йому сховатися. Отже, усі були знайдені: талант – у свіжій і соковитій траві, печаль – у темній печері, брехня – у веселці (якщо чесно, то вона насправді ховалася на дні океану). Ось тільки любов знайти не могли. Божевілля шукало її за кожним деревом, у кожному струмочку, на вершині кожної гори, і нарешті, воно вирішило подивитися в трояндових кущах, і коли розсовувало гілки, почуло крик болю. Гострі шпильки троянд поранили любові очі. Божевілля не знало, що й робити, узялося вибачатися, плакало, благало, просило вибачення й навіть пообіцяло любові стати її поводирем. От із тих пір, коли вперше на землі грали в хованки, ЛЮБОВ – СЛІПА, І БОЖЕВІЛЛЯ ВОДИТЬ ЇЇ ЗА РУКУ.


Создан 18 авг 2010  Комментарии       
Всего 13, последний 4 года назад
Сашка 09 окт 2011 ответить
Спс виручили!
Вікуся 13 окт 2011 ответить
дякую....)))..допомогло*
Рiна 17 окт 2011 ответить
дякую :)
--- 20 окт 2011 ответить
А де абзаци?!
ksyondzik_andriy 11 ноя 2011 ответить
дуже велике ДЯКУЮ
Богдан 13 ноя 2011 ответить
з ліва малюнок вдалий
Christnphersga 14 ноя 2011 ответить
Kapjátok be!
Christophersga 14 ноя 2011 ответить
mi a fasz ez a baromság? még nem is értem! anyátok!
--- 07 дек 2011 ответить
Дякую,ви мені дуже допомогли!:)
--- 09 окт 2012 ответить
і мене
zyro1995 07 ноя 2012 ответить
Все супер только нужно все відчуття та якості писать с большой буквы) как имена ,,, вот так вот)
Масянннннька 19 ноя 2012 ответить
ех,трошки не ті слова але смисл той,дякую
сергей 03 ноя 2014 ответить
круто
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником